چرا پکیج مرتب خاموش می شود ؟ 

چرا پکیج مرتب خاموش می شود ؟

چرا پکیج مرتب خاموش می شود ؟
مدت هاست از پکیج ها به منظور گرمایش خانه و تامین آب گرم مصرفی و بهداشتی استفاده می‌شود.  امروز پکیج ها جزء مهمی از هر خانه به شمار می روند  که  نبود آن ها مشکلات بسیاری را در پی خواهد داشت. خاموش شدن پکیج از مهم ترین مواردی است که می تواند برای یک پکیج بوجود آید.
 
این اهمیت به ویژه در فصل های سرد بیشتر  می شود.  پکیج ها مزایای بسیاری دارند اما در این میان مشکلاتی در آن ها نیز مشاهده می شود.  یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از پکیج ها با انواع مارک ها پیش می‌آید، خاموش شدن به صورت مداوم است که می تواند بسیار کلافه کننده باشد. شاید از خود بپرسید چرا پکیج به کرات خاموش می شود،  در ادامه به بررسی این مشکل و دلایل آن می پردازیم.
 
 
 
اهمیت پکیج
این دستگاه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و در بسیاری از مواقع نبودن آن کارهای روزمره را به تعویق می اندازدو بنابراین بهتر است هرچه سریع تر نسبت به عیب یابی آن اقدام شود. اختلالات شناسایی شده توسط یک تعمیرکار مجرب به راحتی حل می شوند و شما می توانید با خیال راحت از دستگاه خود استفاده کنید.
 
 
 
بررسی مشکلات رایجی که باعث می شود پکیج به کرات خاموش شود :
وجود هوا در پکیج 
 یکی از مشکلاتی که سبب خاموش شدن پکیج دیواری می شود ، وجود هوا در تاسیسات می باشد.  وقتی که هوا در سیستم باشد آب در پکیج جریان پیدا نمی کند و این باعث می شود سیستم پکیج خاموش  شود.
 
باید ابتدا بررسی کنید هوادرسستم وجود دارد یا نه و در صورت لزوم آن را هواگیری نمایید.   شاید از خود بپرسید چگونه پکیج را هواگیری کنیم؟هواگیری پکیج به تخصص نیاز دارد تا مشکلی برای دستگاه پیش نیاید. اگر برای هواگیری پکیج خود به متخصص نیاز داشتید می توانید با ما تماس بگیرید .
 
 
 
بروز اختلال در پمپ پکیج 
 زمانی که پمپ دچار مشکل می شود و یا به طور کلی از کار می افتد ،  عملکرد کلی دستگاه  با مشکل مواجه می شود و ممکن است به طور کامل قطع شود. جریان آب قطع شده در نتیجه به خاموش شدن پکیج منتهی می شود.  ابتدا در پمپ را باز کرده و زمانی که پکیج در حال کار کردن است آن را بررسی نمایید.  اگر پمپ خراب باشد باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.
 
تعویض قطعات و بررسی مشکل آن ها باید توسط یک تعمیرکار پکیج حرفه ای انجام  گیرد.  یک تعمیرکار حرفه ای  مشکل را به راحتی تشخیص داده و به اجزاء دیگر دستگاه آسیب نمی رساند همچنین اگر نیاز به تعویض قطعه باشد قطعه مورد نظر را با یک نمونه اصل عوض می‌کنند و دیگر لازم نیست نگران خرابی دستگاه خود باشید.
 
 
 
خرابی شیر تنظیم گاز 
اگر شیر تنظیم گاز با مشکل مواجه شود پکیج به صورت ناگهانی خاموش شده و این اتفاق به دفعات تکرار می شود.  گاهی ممکن است این قطعه تعمیر شود و گاهی نیاز به تعویض خواهد داشت.  برای بررسی مشکلات بهتر است از  یک متخصص کمک بگیرید.
 
 
 
 انسداد لوله ها 
وجود گرفتگی در لوله ها اختلال دیگری است  که باعث خاموش شدن پکیج می شود. برای تشخیص این مشکل بهتر است صافی هایی که در زیر پکیج تعبیه شده اند را باز کرده و فیلترهای موجود را تمیز کنید.
 
اگر مشکل حل شد یعنی اختلال بسیار جزئی بوده است. اما اگر پس از این اقدام نیز دستگاه خاموش شد، باید از یک متخصص کمک بگیرید تا رادیاتورها را بررسی کند و با در نظر گرفتن نکات ایمنی لوله مسدود شده را پیدا کرده و مشکل را حل نماید.
 
 
 
مشکل در خارج کردن دود پکیج 
اگر دود پکیج به طور کامل  خارج نشود کارکرد دستگاه با مشکل مواجه  خواهد شد.  ابتدا دودکش را بررسی کنید و اگر چیزی راه آن را مسدود کرده بود اقدام به تمیز کردنش نمایید و اگر مشکل پس از این اقدام پابرجا بود با ما تماس بگیرید
 
 
خرابی الکترود یون  پکیج 
 الکترود یون در واقع به پکیج دیواری کمک می کند تشکیل شعله یا عدم آن را تشخیص دهد.  زمانی که این الکترد دچار مشکل می شود، پکیج قابلیت تشخیص تشکیل شعله را از دست می دهد و در نتیجه برد پکیج دستور خاموش شدن را صادر می کند.
 
برای حل این مشکل نیز باید از فردی که نسبت به قطعات پکیج آگاهی دارد و در این زمینه مهارت و دانش فنی لازم را کسب کرده است کمک بگیرید.
 
 
 
نبود آب کافی  در سیستم گرمایش 
 زمانی که آب کافی در مدار گرمایش جریان ندارد می تواند موجب خاموش شدن پکیج شود.  به یاد داشته باشید که سیستم پکیج به گونه ای  طراحی شده است که میزان آب را اندازه گیری کرده و اگر مقدار آن کمتر از حد باشد روشن نخواهد شد.
 
 
 
 دمای بسیار بالای آب 
  زمانی که دمای آب بسیار بالا باشد باعث جوش آوردن پکیج می شود.  این مشکل تنها زمانی حل خواهد شد که دمای آب به حد مناسب برسد تا دستگاه بتواند دوباره شروع به کار کند.
 
 
 
ممکن است فشار گاز کم باشد
 وجود گاز برای  شروع کار پکیج نکته ای الزامی است.  بنابراین وقتی گاز پکیج قطع شود و یا فشار آن به مقدار کافی نباشد، شعله هم تشکیل نخواهد شد و در  این صورت دستگاه نمی تواند کارکردی داشته باشد.
 
گاهی هم فشار گاز ضعیف است و همین نکته باعث تشکیل شعله ضعیف می شود و ممکن است  به کرات شاهد خاموش شدن پکیج باشید.  برای حل کردن این مشکل بهتر است که تعمیرکار حرفه ای کمک بخواهید تا علت را شناسایی و مشکل  راه حل نماید.
 
 
 
خرابی برد پکیج 
 اگر  هیچ یک از مشکلات گفته شده در پکیج شما وجود نداشته باشد، احتمالاً خاموش شدن به خاطر اختلال در برد پکیج می باشد.  زمانی که برد پکیج  به خوبی کار نکند دقت آن کمتر شده و قادر به تشخیص شعله نخواهد بود. بنابراین  پکیج خاموش می شود.  این قطعه از حساسیت بالایی برخوردار است وعیب یابی غیر اصولی آن ممکن است باعث  مختل شدن کارکرد کل پکیج شود.  بهتر است در این زمینه از یک  تعمیر کار حرفه‌ای کمک بخواهید.
 
علت خاموش شدن مارک های مختلف پکیج
 علت خاموش شدن پکیج ایساتیس،  علت خاموش شدن پکیج بوتان،  علت خاموش شدن پکیج گلدیران،  علت خاموش شدن پکیج فرولی، علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور،  علت خاموش شدن پکیج وایلانت و تمامی مارک های  پکیج به دلیل اختلالات گفته شده می باشد.  برای رفع اشغال کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل مورد نظر شما  حاضرشوند.
 
 
 
سرویس پکیج
 سرویس پکیج  می تواند جلوی بسیاری از مشکلات از جمله خاموش شدن پکیج به کرات را بگیرد .  در حقیقت ضمن سرویس پکسج  تمامی مشکلات بررسی شده و در صورت لزوم حل می شوند.  همچنین دستگاه بازیابی شده و در بهترین حالت خود قرار می‌گیرد و عملکرد آن پرسرعت تر خواهد شد.
 
 
هزینه تعمیر پکیج
قیمت تعمیر پکیج شما با توجه به اختلالات پیش آمده در آن می تواند متفاوت باشد.  ابتدا باید عیب‌یابی انجام شده و پس از بررسی دقیق مشکل قیمت  تعمیر و تعویض آن به شما گزارش داده می شود و در صورت موافقت شما عملیات تعمیر به پایان می رسد. هر اختلال باعث خرابی قطعه ای خاص می شود. گاه با یک تنظیم ساده مشکل قابل حل است اما در مواقعی اختلال بزرگ است و برای تعمیر دستگاه هزینه ی بیشتری مورد نیاز می باشد.
 
 
 
چرا باید کار را به یک تعمیرکار حرفه ای بسپاریم؟
زمانی که تعمیر دستگاه خود را به یک تعمیرکار حرفه ای یوسف آباد می توانید با خیال راحت از ضمانت مجموعه مورد نظر استفاده کنید.  همچنین یک تعمیرکار مجرب می‌تواند قطعه را بازیابی کند و اگر واقعاً نیاز به تعویض باشد این کار را انجام می دهد.  د تعمیر دستگاه و آسیب به قطعات دیگر از نتایج اعتماد به افراد غیر حرفه ای  می باشد.
 
همچنین بسیار دیده شده است که قطعات با نمونه‌های فیک  عوض میشوند اما زمانی که از یک یک متخصص کمک بگیرید می توانید اطمینان داشته باشید که قطعه مورد استفاده گارانتی داشته و به خوبی کار می کند.