پکیج ایمرگاس - امکانات و کاربردها 

پکیج ایمرگاس - امکانات و کاربردها

پکیج ایمرگاس - امکانات و کاربردها
پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منازل ، آب گرم مورد نیاز برای رادیاتور ها را نیز در زمستان فراهم می نماید. استفاده از پکیج به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم موتورخانه مرکزی مزایای بسیاری دارد. پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست. روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژخانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهم تر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است. از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.
 
 
ایمرگاز (ایمرگاس) یکی از بزرگترین تولید کننده های پکیج شوفاژ در اروپا با بیش از ۷۵ مدل انواع پکیج بوده که دارای بالاترین استاندارد کیفیتی اروپا و همچنین تائیدیه از سازمان نظام مهندسی و استاندارد ایران می باشد. پکیجهای ایمرگاز دارای تکنولوژی برتر ایتالیا در طراحی و تولید بوده و مجهز به سیستم کنترل فوق پیشرفته با میکروپروسسور می باشد.
 
پکیج های ایمرگاز در مدل Star تک مبدله بوده که با ظرفیت ۲۴۰۰۰ در دو مدل فن دار (EOLO) و بدون فن (NIKE) با توجه به موقعیت جغرافیایی و نوع ساختمان، واحدهایی تا ۱۶۰ متر مربع را پشتیبانی می کنند.
 
پکیج های دو مبدله ایمر گاز شامل مدل MINI در دو ظرفیت ۲۴۰۰۰ و ۲۸۰۰۰، MAIOR در ظرفیت ۳۲۰۰۰ و مدل مونتاژ داخل MYTHOS در ظرفیت ۲۴۰۰۰ می باشند. وجود اندیس EOLOبه معنی فن دار بودن و وجود اندیس NIKEبه معنی بدون فن می باشد. این مدل ها دارای دو مبدل حرارتی جهت تامین آب گرم مصرفی و آب گرم سیستم گرمایشی بطور جداگانه می باشد. مدلهای EOLO دارای محفظه احتراق بسته بوده و فن دار می باشد که برای ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری در بالکن در نظر گرفته شده است مناسب می باشد. (در مدلهای محفظه احتراق بسته، عمل تخلیه دود و مکش هوا از طریق یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می‌پذیرد).
 
پکیج دیواری مدل ZEUS ایمرگاز دومبدله فن دار بوده و دارای مخزن ذخیره آبگرم نیز می باشد. این پکیج در مدل های ۲۴۰۰۰ ۲۸۰۰۰ و ۳۲۰۰۰ می باشد.
 
پکیج های کاندنسینگ (چگالشی) ایمرگاز با راندمان بالای ۱۰۷ درصد و کاهش مصرف سوخت تا ۵۰ درصد در مدل VICTRIX قابل سفارش می باشند.
 
پکیج های ایمرگاز دارای سیستم عیب یاب الکترونیکی و نمایشگر دیجیتالی بوده و قابلیت اتصال به ترموستات پیشرفته اتاقی را دارا می باشند. همچنین سیستم حفاظت در برابر گریپاژ پمپ، سیستم ضد نشتی آبگرم مصرفی، سیستم بای پس اتوماتیک، سیستم احتراق آهسته و تدریجی و سیستم ضد یخ‌زدگی تا دمای -۵ درجه از دیگر ویژگی های پکیج های گرمایشی ایمرگاز ایتالیا می باشند. 
 
 
استفاده از پکیج های چگالشی باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در سیستم های گرمایشی جدید (مانند فن کوئل و گرمایش از کف) یا جایگزین با پکیج یا موتور خانه های قدیمی با سیستم های گرمایشی قدیمی (مانند رادیاتور) می شود.
راندمان تمامی پکیج های چگالشی ایمرگاس با توجه به استاندارد های اروپا برای سیتم های گرمایشی جدید 5 ستاره می باشد.
( اکولوژیک ترین در طبقه بندی معرفی شده توسط استاندارهای اروپا UNI EN 297 و UNI EN 483 )
فرآیند چگالش در این خانواده از محصولات باعث کاهش انتشار CO و NOX می شود.
با استفاده از کیت های دودکش اصلی ایمرگاس به نام "سبز سری"، فاصله های طولانی و همچنین نصب سریع و ساده را امکان پذیر می گردد.